Про нас

S Decor – компанія, яка успішно працює на ринку з 2007 року. За цей період ми заслужили вдячність безлічі клієнтів завдяки нашому індивідуальному підходу, гнучкій ціновій політиці та високоякісному товару.

Наша компанія співпрацює з клієнтами з Львова та всієї України. Пропонуючи якісні матеріали, вироби та засоби для облаштування як приватних осель, так і комерційних приміщень.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції. Включаючи корок для стін, масивну дошку, паркетну дошку, коркову підлогу, вінілову підлогу, ламіновану підлогу та супутні товари. Наш асортимент постійно оновлюється новими товарами та матеріалами для облаштування простору, щоб задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів.

Індивідуальний підхід – це наша основна перевага. Це дозволяє нам пропонувати помірну цінову політику і задовольнити потреби клієнтів як у технічному, так і у естетичному плані при облаштуванні приміщень. Ми завжди готові прислухатись до вашого бажання і допомогти вам створити простір, який відповідає вашим унікальним потребам і втілює ваш стиль.