Про нас

S Decor – компанія на ринку з 2007 року, за цей час здобули безліч вдячних клієнтів завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, гнучкій ціновій політиці та якісному товару.

Наша компанія працює з клієнтами зі Львова та України, продаючи якісні матеріали для облаштування Вашої квартири, будинку та офісу. Ми пропонуємо Вам корок для стін, масивну дошку, ламіновану підлогу, паркетну дошку, вінілову підлогу, коркову підлогу та супутні до них товари. Також, в нас присутні акційні товари, які Ви зможете придбати по доступнішій ціні!

Індивідуальний підхід дозволяє нам підтримувати помірну цінову політику і задовільнити потреби клієнта як в технічному, так і в естетичному плані при облаштуванні приміщень.

На нашому сайті невказані ціни на товари – це пов’язано з коливанням цін і логістикою, тому до кожного звернення ми підходим індивідуально і стараємось запропонувати найкращу ціну.

Взнати ціну Ви можете зателефонувавши до нас або скористатись запитом на сторінці товару  ”ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ” вказавши кількість яка цікавить і спосіб зв’язку з Вами телефон чи електронну пошту.

Якщо Вас цікавить інший виробник, який не представлений на нашому сайті – звертайтесь до нас.
Ми з радістю Вам допоможемо !!!

S Decor.